Söküm ve Yıkım İşleri ile ilgili güncel bilgiler

Söküm ve Yıkım İşleri

Her türlü, makina ekipman söküm, parçalama hizmetlerinin yanı sıra çeşitli yıkım hizmetleriyle de yanı başınız da her zaman hizmetinizdeyiz. Bizlere her türlü demonte, sökme, parçalama, oksijen ile kesme dağıtma işleriniz için ulaşabilirsiniz.

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Hurda karşılığı bina yıkımı, şantiye sökümü, taşıma ve nakliyesi gibi her türlü ticari işlerinizde bize ulaşabilirsiniz. Hurda alımı ve satımı konusunda yılların deneyimiyle hizmetinizdeyiz. Bina yıkımı, şantiye taşıma ve sökümü gibi tüm işlemleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz.

Söküm nedir? Nasıl Yapılır?

söküm işi nasıl yapılır
Söküm işi nedir?

Söküm, genellikle taşınma veya iş bırakma esnasında mevcut makine ve ekipmanın parçalara ayrılması işlemidir. Şayet bir taşınma mevcut ise sökümden sonra yeniden montaj yapılarak kurulum sağlanması gerekmektedir. Bu sebeple söküm işlemlerinizi yaptırmak için firmamıza başvurduğunuzda yeniden montaj yapılmasını isteyip istemediğinizi de belirtmek durumundasınız. Çoğunlukla iş bırakma eyleminden sonra talep edilen söküm işlemlerinde dilerseniz söküm sonrası ortaya çıkan hurdaları peşinen satın alabilir dilerseniz de sizin sattığınız her hangi bir kurum veya kuruluşa nakliyesi ödenmesi karşılığında teslim edebiliriz.

Yıkım işi nedir? Nasıl yapılır?

yıkım nasıl yapılır
Yıkım işi nedir?

Yıkım, çoğunlukla fiziki özelliğini yitirmiş, atıl veya kullanım dışı bina ve yapıların işgal ettiği yeri tekrar değerlendirmek adına tamamen parçalanarak ortadan kaldırılması işlemine verilen addır. Firmamız piyasada ki en uygun fiyatlarla yıkım işlemi yapmaktadır. Yıkım esnasında iş makineleri yardımıyla atıl durumda ki binanız tamamen yok edilerek, anlaşmaya bağlı olarak çıkan molozun sevkiyatı ve ilgili bölgede ki belediyelerin belirlemiş olduğu alanlara dökülmesini de gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz, yıkım esnasında ortaya çıkabilecek ve maddi değeri olan hurda malzemeleri, güncel hurda demir fiyatları doğrultusunda tartarak satın alıyoruz. Anlaşmaya bağlı olarak sizlerin daha önceden satışını yaptığı her hangi bir firma var ise çıkan hurdalarınızın nakliyesini gerçekleştirerek, sorunsuz bir şekilde anlaşmalı firmanıza teslim ediyoruz.

Söküm ve Yıkım işleri yapan firmalar hangileridir?

söküm ve yıkım yapan firmalar
Söküm, yıkım yapan firmalar

Söküm veya yıkım işleri yapan firmalar arasından biri de şüphesiz ki sizlere en iyi hizmeti, en doğru zamanda ve en uygun fiyata vermeyi amaçlayan firmamızdır. Bizler İstanbul’un hurdacısı olarak siz değerli müşterilerimize, her türlü makine akioman söküm ve konut, bina yıkımı sektörlerinde de hizmet vermekteyiz. Bir söküm veya yıkım işiniz varsa dert etmeyin! Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!