İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Kablo Hurdası

Kablo Hurdası

Kablo hurdası satmak isteyenlere özel olarak piyasa da ki en yüksek fiyatla kablo alım hizmeti vermekteyiz. Her türlü atık kablo bedeli peşin olarak ödenerek satın alınmaktadır. İstanbul’un hurdacısı olarak sektörde varlığımızı yıllardır sürdürmekteyiz. yılların vermiş olduğu bilgi birikimiyle tüm İstanbul’da adresten kablo alımı yapmaktayız. Bu yazımızda sizlere kablo hurdası ile ilgili geniş bir bilgi vermeyi hedeflemekteyiz. Hurda kablo hakkında vereceğimiz bilgileri daha kolay anlaşılabilir olsun diye bazı ana başlıklar altında birleştirmeyi uygun gördük.

 • Kablo Hurdası fiyatları
 • Hurda kablo alan firmalar
 • Hurda kablo alımı
 • Hurda bakır kablo fiyatı

Kablolar, görünümde metal tellerin, plastik veya özel bir yalıtım malzemesiyle kaplanmasıyla üretilmiş, ısı veya enerji iletimine yarayan malzemelerdir. Çoğunlukla elektronik eşyalar ve şehirler arası elektrik, internet ve telefon hizmetlerinin dağıtımında kullanılmaktadır. Kabloların kullanım amacında iletkenlik esas alındığından genellikle bakır teller ile üretilmektedir. İçeriğinde bakır bulunduğu için daha değerli bir hale gelmektedir. Dünya üzerinde hemen hemen her alan bakır kullanıldığından, bakır madenlerince sunulan arz, piyasa talebini karşılayamamaktadır. Geri dönüşüm sanayisinin gelişmesiyle birlikte hurda bakır yeniden işlenmek maksadıyla toplanmaya başlanmıştır. Özellikle kablo hurdası alan hurdacı firmalar sektörde yeni bir başlangıca sebep olmuştur. Kablo hurdası içerisinde büyük miktarda bakır barındırdığından değerli atıklar sınıfındadır. Bu sebeple İstanbulun hurdacısı olarak bu değerli atıkları geri dönüşüm yöntemiyle ülkemizin ekonomisine kazandırmayı bir borç bildik. Her yıl tonlarca hurda bakır tesislerimizde yeniden işlenerek, ülke ekonomisine kazandırılmaktadır. Yeniden kullanılabilir bakır hammadde iç piyasada mutfak gereçlerine, süs eşyalarına, takılara ve elektrik kablolarına dönüşmektedir. Kablo hurdası yüzeyinde ki plastik veya kağıt kaplamadan arındırıldıktan sonra yeni işlenebilir hale gelmektedir.

Kablo hurdası fiyatları

Hurda kablo fiyatı belirlenirken ilk önce kablonun cinsinin önemli olduğunu daha önce hurda kablo fiyatları başlıklı yazımızda bahsetmiştik. Kablo hurdası alımı yaparken dikkat ettiğimiz unsurlar şöyledir. Sanılanın aksine kablolar sadece bakırdan üretilmemektedir. Bu sebeple kablo hurdasının fiyatını içerisinde ki metal belirlemektedir. Ayrıca kabloda bulunan plastik kaplama yoğunluğu ve içerisindeki bakır tel yoğunluğu da fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Kablo hurdası alımı yapan firmamız müşteri memnuniyeti politikası gereği hurda kablo fiyatı belirlerken piyasada ki en yüksek fiyatın üstünde kalmayı tercih etmektedir. Satın alımını gerçekleştirdiğimiz bazı kablo hurdası çeşitleri şunlardır.

 1. Sanayi Kablosu Hurdası
 2. Tekdamar Kablo Hurdası
 3. Çok Damarlı Kablo Hurdası
 4. İnce Kablo Hurdası
 5. Kalın Kablo Hurdası
 6. Elektrik Kablosu Hurdası
 7. Bakırlı Elektrik Kablosu hurdası
 8. Kovantlı Elektrik Kablosu Hurdası
 9. Çelik Sargılı Kablo Hurdası
 10. Koaksiyel Kablo Hurdası

Adresten Kablo Hurdası Alımı

Hurda kablo alan firmalar arasında öncülük etmekteyiz. Hurda kablo alımı konusunda rakip tanımayan firmamız, her türlü kablo hurdası için yüksek fiyat veriyor. Son zamanlarda ülke genelinde yaşanan ekonomik krizin de etkisiyle hurda kablo fiyatları anlık olarak değişir hale gelmiştir. Bu sebeple hurda kablo fiyatı verirken satın alım zamanını beklemek durumunda kaldık. Anlık olarak değişen istanbul hurda kablo piyasasında hurda kablo alımı için sabit bir fiyat vermek ne yazık ki mümkün değildir. elinizde mevcut olan kablo hurdası için hemen bizimle iletişime geçerek, fiyat alabilirsiniz. Şayet anlaşma sağlanırsa hurdacılık sektöründe yılların deneyimine sahip personelimiz en geç otuz dakika içerisinde belirtmiş olduğunuz konuma gelecektir. Satışını yapma istediğiniz hurda kablonun miktarına göre gerekirse sizin belirlediğiniz her hangi bir kantarda tartımı gerçekleştirilecektir. Daha sonra güncel kablo hurdası fiyatları baz alınarak hurda kablonuzun değeri hesaplanacaktır. Kablo hurdası tutarı belirlediğinde ekibimizin başına gele firma yetkilisi hurdalarınızın değerini elden peşin ödemeyle yapacaktır. Dilerseniz mobil bankacılık yardımıyla anında banka havalesiyle de satım alım gerçekleştirilebilecektir. Kablo hurdası alımı yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Sizlerin desteğiyle güvenilir hurdacı ismiyle anılmaya başlamıştır. Kablo hurdası dahil her türlü hurda malzemenizi satarken lütfen iletişime geçtiğiniz hurdacının güvenilir olduğundan emin olun. Hurda kablolarınız değerinde alınır, diyen herkese güvenmeyiniz. Kablo hurdası değerinde alınmadığı sürece müşteriye zarar ettiren bir hurda türüdür. Bu sebeple hurda kablonuzu satarken firmamızı tercih etmeniz menfaatiniz icabıdır. Kablo hurdası satmak için hemen iletişim sayfamızda ki numaraları arayarak fiyat isteyiniz. Ayrıca tüm sayfalarımızın üstünde bulunan “İstanbul genelinde 30dk’da adresten hurda alımı” yazan resme tıklayarak bize doğrudan telefon edebilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


“ Kablo Hurdası ” başlıklı yazımıza 1 yorum yapılmış


 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  hurdacı istanbul

  Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!