Hakkımızda ile ilgili Hurda ve Hurdacılık yazıları

Hakkımızda

İstanbul’un Hurdacısı ismindende anlaşılacağı üzere; merkez yönetimi, İstanbul Avrupa yakası, Avcılar semtinde olup, hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa Yakası’nda hizmet vermeye devam etmektedir.

“Doğa için çalışıyoruz” sloganıyla hizmet vermeye başlayan, İstanbul’un hurdacısı, çevre temizliğine verdiği önem sebebiyle, atık maden ve ambalaj ürünlerinin, geri dönüşüm ile tekrar kullanıma kazandırarak bir yandan atık maddelerin doğaya verdiği zararı önlerken, diğer taraftan milli ekonomiye destek vermek için çalışmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nda Avcılar Hurdacı olarak hizmet veren firmamız sizlerinde destekleriyle her geçen büyümektedir.

İstanbul Hurdacısı
İstanbul’un Hurdacısı

İstanbul hurdacıları, ile tam uyumlu çalışarak, çevre temizliğini sağlamaya çalışan istanbulunhurdacisi.com sadece İstanbul sınırları içerisinde kalmayıp, Tekirdağ, Çerkezköy, Silivri gibi bir çok il ve ilçe de hizmet vermektedir.

İstanbul’un Hurdacısı olarak, bir yandan hurda ihalerini yakından takip edip, öte yandan sadece hurda alım satımı ile yetinmeyip, her türlü yıkım, söküm, oksijen, alım ve teslimat işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Hurdacısı olarak Neler Yaparız?

  • Geri dönüşüme katkı sağlayabilecek, her türlü yıkım, söküm, dağıtım ve parçalama hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.
  • Demir, bakır, çelik, krom, sarı gibi her türlü maden, plastik ambalaj atığı, plastik hammadde ile hurda kağıt alım ve satım işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bir hurdacı olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

  • İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ!

Biri yada birilerinin aksine, yaptığımız işi sadece maddi gelir olarak görmeyip, aynı zamanda çevre temizliliği sağladığımız ve milli ekonomiye destek olduğumuzun bilincinde olduğumuz için işimizi seviyoruz.

  • İŞİMİZİN UZMANIYIZ!

Hurda ve geri dönüşüm sektörüne yıllarını adamış olan firmamız, hurda ve hurdacılık sektörünü çok iyi bilen, piyasayı yakından takip eden, arz ve talep dengelerini çok iyi koruyan bir yapıya sahiptir.

  • UYGUN FİYATA KALİTELİ HİZMET SUNUYORUZ!

Hurda ve atık ambalaj alırken piyasanın en üst fiyatını veriyor, yıkım ve söküm işlerinde piyasanın en alt fiyatıyla hizmet veriyoruz. Bu sayede daha çok çalışıp, daha mutlu müşteri portföyü oluşturuyoruz.

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!