İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Hurdacı Numarası

Hurdacı Numarası

Hurdacı numarası arayanların kolaylıkla ulaşabileceği bir sistem geliştirdik. Hurdacılar sitesi olarak size hizmet veren sayfamızın cep telefonu görünümünü özelleştirdik.

İstanbul hurdacı numarası aramak isteyenler için tek tuşla arama özelliğini aktifleştirdik. Hurdacı sitemize mobil cihazlardan girenler, tek tıklamayla bizi arayabiliyor. İstanbul’da hurdacı numarası aramak için tek yapmanız gereken “Tıkla Hemen Ara” yazan linke tıklamak. Telefonunuz otomatik olarak hurdacı numarasını arayaracaktır.

İstanbul Hurdacı Numarası

İstanbul hurdacı numarası, iletişim sayfamızda ve her sayfamızın alt kısmında yer almaktadır. İstanbul’da hurdacı arayarak sizlerde evinizde iş yerinizde yer kaplayan lüzumsuz eşyalardan kurtulabilirsiniz. Bir taraftan yerden tasarruf ederken, öte taraftan bütçenize ek kazançlar sağlayabilirsiniz.

İstanbul’da adrese gelen hurdacı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Yerinizi daraltan geri dönüştürülebilir her türlü hurda malzemeyi yerinize gelip teslim alıyoruz. Hurdalarınızı satmak için aşağıda bulunan hurdacı numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da Hurdacılık Yapan Firmalar

İstanbul’da hurdacılık yapan firmalar ve hurda alan yerle rile ilgili başka bir yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda size hurdacılık ile ilgili başka bir konu hakkında bilgi vermek istedik.

 • Nasıl hurda satılır?
 • Hurda satmak ne kadar sürer?
 • Hurda satışı nasıl yapılır?

İstanbul’da nasıl hurda satılır? Maddeler halinde aşağıda anlatmaya çalışacağız. Ayrıca teknik ekibimiz tüm işlemleri basit bir şema hazırlayarak daha kolay anlamanızı sağlayacak.

 1. Hurda satışını başlatmak için öncelikle firmamıza ait hurdacı numarası aranır.
 2. Telefonu açan operatöre satışını yapacağınızın türü hakkında bilgi verilir.
 3. Hurda alım uzmanı hurdalarınızın resimlerini göndermenizi talep eder. Bu fotoğraflar mümkünse farklı açılardan çekilmiş olmalıdır. Böylelikle profesyonel hurda alım uzmanı, satacağınızın hurdaların tahmini miktarını öğrenir.
 4. Piyasada ki en iyi hurda fiyatını sizin için araştırır.
 5. Malzemelerinizin yaklaşık değerini veya kilo fiyatını size bildirir.
 6. Size önerilen hurda fiyatını kabul etmeniz durumunda, hurdalarınızın bulunduğu konumun gönderilmesi istenir.
 7. Konuma gelen uzman hurdacı ekip malzemelerinizi araçlarımıza yükleyerek hurda depomuza taşımaya başlar.
 8. Hurdalarınızın değeri hesaplanır hesaplanmaz anında peşin ödeme yapılır

İstanbul’da hurda satmak tahmini ne kadar zaman alır?

İstanbul’un hurdacısı isimli firmamıza ait hurdacı numarası arandıktan sonra, takriben 30 ila 60 dakika içerisinde tüm hurdalarınız satılmış olur. Yerinden hurda alımı yapan hurdacı hizmetimizle siz suya sabuna dokunmadan tüm hurda malzemeler hurdacı depomuza taşınır.

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!