İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Hurdacı Alırım

Hurdacı Alırım

Hurdacı alırım, alırım dedimmi alırım! Evet bu seslenişler Tellinin Emrah adıyla bilinen Yozgat Yerköy hurdacı Emrah kardeşimize ait. Yozgatta hurda alanlar arasında bilinen ve seyyar hurdacılık yaparak ekmek kavgası veren meslektaşımıza başarılar dileriz.

Hurdacı Emrah sempatik tavırları ve hurdacı geldi abla seslenişi yerine, hurdacı alırım dedim mi alırım diye bağırmasıyla gönüllere taht kurdu. Sosyal medyaya düşen videosu ile aniden yıldızı parlayarak fenomen hurdacı oldu.

Ankaralı Engin can tarafından ve klibinde hurdacı Emrah ile birlikte oynadıkları bir parça, youtube’da izlenme rekorları kırmaya başladı. 25 Aralık 2019 tarihinde sanatçı Engin Can’ın youtube kanalına yüklenen video kısa sürede büyük ilgi gördü. Bugün itibariyle toplamda 2.489.328 görüntüleme alan video klibi sizler için paylaştık.

Ankaralı Engin Can ismiyle bilinen sanatçıya hurdacı Emrah için yaptığı şarkı için teşekkür ederiz. Ayrıca şarkının klibinde de Tellinin Emrah kardeşimize rol verdiği için tebrik ederiz.

Hayat sürprizlerle doludur. Dün yozgatta hurda alım satımı yapanlar arasında bulunan hurdacı emrah bugün Türkiye’nin yakından tanıdığı bir hurdacı oldu. Samimiyetiyle gönlümüze taht kuran meslektaşımıza buradan selam göndermek istiyoruz.

Ayrıca kendisine destek olan tüm sosyal medya kullanıcılarına da ayrı ayrı teşekkür ederiz. Lütfen sanatçının ( ankaralı engin can youtube kanalı ) olan ilgili kanalına giderek daha fazla video klip izleyerek destek olunuz.

Çünkü biliyoruz ki bu kadar iyi yürekli bir sanatçı siz O’na destek oldukça daha çok hurdacı Emrah’lara destek olacaktır. Yüreği güzel insanlara sevgi ve saygılarımızla…

Hurdacı https://istanbulunhurdacisi.com/ Yönetimi

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!