İnşaat Hurdası ile ilgili güncel bilgiler

İnşaat Hurdası

Her ne kadar inşaat hurdası denince akla ilk gelen, yıkılan bina molozlarının arasından çıkan inşaat demirleri ve su boruları gelse de aslında inşaat hurdası bina yıkımından önce binadan çıkarılan ve hala kullanılabilir olan tavan, çelik kapı, ahşap iç kapılar, pencereler, balkon demirleri,  demir bahçe çiti ve bahçe kapısı gibi inşaat malzemelerine verilen genel isimdir. Sadece inşaat demirleri söz konusu olduğunda demir hurdası fiyatları ile alakalı yazımızda belirttiğimiz prosedür uygulanmaktadır.

çıkma pencere ve kapı
Çıkma Kapı Pencere

Ayrıca inşaat henüz inşa edilirken çıkan demir parçaları v.b artık maddeler de inşaat hurdası sınıfına girmektedir. İstanbul’da yıllardır hurdacılık sektöründe iş yapan şirketimiz istanbulunhurdacisi.com daima müşterimizin memnuniyetini gözeterek hareket etmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde hurda demir alan şirketimize bir telefon ile kolayca ulaşabilirsiniz. Demir hurdası için size en iyi teklif verilecektir. Sitenin iletişim sayfasında bulunan cep telefonu numarasına WhatsApp üzerinden elinizdeki demir hurdaların fotoğraflarını göndererek anında en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz. Şirketimiz İstanbul’da şantiye sahalarına konteyner da bırakmaktadır. Bu bırakılan konteyner dolduğu zaman hassas kantarda tartılır. Yerine boş konteyner bırakılmaktadır.

Çıkma Kapı
Çıkma Kapı

Birçok endüstride yaygın olarak kullanılan demir hurdasını geri dönüşümü yapılmak üzere siz müşterilerimizden satın alma konusunda İstanbul’da görev almış bulunuyoruz. Sunduğumuz hizmetten memnun kalacağınızı düşüyoruz. Satın aldığımız diğer hurda ürünler gibi demir hurdası içinde yüksek fiyat oranları vermekteyiz. Bize sattığınız demir içeriği ve saflık oranı yüksek hurda demirler için en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Şirketimiz İstanbul’da Hurdacılar tarafından müşterilerimize teklif edilen demir hurda fiyatı güncel piyasa analizi yapılarak satıcı için çok iyi bir oranda kazanç sağlayacak şekilde belirlenmektedir. İstanbul’da iş sahalarına göre müşterilerimizden farklı tonajlarda demir hurdası alıyoruz. İstanbul’da inşaat sahalarındaki hurdadan kurtulmak ve biraz alan edinmek için bize telefon etmeniz yeterli. Şantiye alanlarındaki hurdanızı bize satmaya karar verirseniz rahat çalışmanız için hurda konteyner bırakma hizmeti sağlayacağız. Konteynerlar alanlarda dilediğiniz sürece kalabilir. Siz çağırmadan çalışma alanlarınızı asla ziyaret etmeyiz. Müşteri rahatlığı şirketimiz için oldukça önemlidir.

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!