İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Avcılar Hurdacı Telefonları

Avcılar Hurdacı Telefonları

Avcılar hurdacı telefonları bulmanızı kolaylaştırmak amacıyla bir yazı yayınlama kararı aldık. Bu yazımıza başlamadan önce size İstanbul, Avrupa Yakası, Avcılar ilçesi hakkında kısa bir bilgi vermeyi uygun gördük. İstanbul Avcılar hakkında kısa bir bilgilendirme yaptıktan sonra sizlere, avcılar hurdacı telefonları ve avcılardaki hurdacılar hakkında bilgiler de vereceğiz.

avcılar hurdacıları
Avcılar Hurdacıları

Avcılar Tarihi

Avcılar, İstanbul Avrupa Yakası ilçeleri arasına girmektedir. İstanbul’un batı tarafında ve merkeze 27km uzaklıkta bulunan Avcılar, Marmara Denizi sahilinde yer almaktadır. Batı’da Yakuplu ve Esenyurt beldeleriyle komşu olan Avcılar ilçesinin oğusunda Küçükçekmece gölü ve Küçükçekmece ilçesi yer almaktadır. Yakın zamana kadar sosyal yaşam statüsü olarak çok iyi durumda olmayan Avcılar ilçesi, sanayileşmenin ardından aldığı göç sebebiyle büyük bir nüfus artışına sahip olmuştur. Artan iş kapasitesi ve artan nüfus sayesinde sosyal tesislerin açılmasıyla daha yaşanılabilir bir ilçe olmayı başarmıştır. Özellikle İstanbul Üniversitesi ana kampüsünün de Avcılar’a taşınmasıyla yeni bir soluk kazanan ilçe daha hareketli ve canlı bir bölge haline gelmiştir.

E-5 (d-100) karayolu ve TEM otoyolu taradından bir pasta gibi üçe bölünmüş olan İstanbul avrupa yakası Avcılar ilçesi toplamda 39,23 km2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Bu tarih itibariyle toplam 10 mahalleden oluşan Avcılar ilçesinin, 2017 yılında nüfus sayımına göre, toplam nüfusunun 435.682 kişi olduğu bilinmektedir. Bu nüfusun her geçen gün arttığı bilinmektedir.

Avcılar Mahalleri ve Avcılardaki Hurdacılar

 • Ambarlı Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Cihangir Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Denizköşkler Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Firuzköy Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Gümüşpala Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Merkez Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Tahtakale Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Üniversite Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Yeşilkent Mahallesi Hurdacı Telefonları

Avcılar Hurdacıları

Avcıları hurdacıları arasında sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet eden firmamız her türlü hurda alımı ve satımı gerçekleştirmektedir. İstanbul, Avrupa yakası, Avcılarda bulunan hurdacılar arasında şüphesiz ki güvenilir bir hurdacı ile çalışmak isteyenlerin ilk tercihi olmanın mutluluğunu siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmaktan kıvanç duyuyoruz. Avcılarda hurda alan yerler arasında hizmet etmekteyiz. Avcılarda hurdacılık yapan firmamızdan fiyat almadan hurdalarınızı satmamanız kişisel menfaatiniz icabıdır. Lütfen, Avcılar’da güncel hurda fiyatları ile hizmet veren firmamızı aramadan hurdalarınızı satmayınız.

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


“ Avcılar Hurdacı Telefonları ” başlıklı yazımıza 1 yorum yapılmış


 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  hurdacı istanbul

  Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!