İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Bayrampaşa Hurdacı Telefonları

Bayrampaşa Hurdacı Telefonları

Bayrampaşa hurdacı telefonları arasında size en yakın olanını seçmek için doğru sayfayı ziyaret ettiğinizi bilmenizi isteriz. İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Bayrampaşa’da ki hurdacılar için lütfen yazımızın tamamını okuyunuz. Zira bu yazımızda sizlere bayrampaşa hurdacı telefon numaraları yanı sıra İstanbul’un Bayrampaşa ilçesi hakkında da bilgi vereceğiz. Böylelikle sizler de ilçenin tarihi ve kültürel yapısından sunduğumuz bu örneklerle Bayrampaşa’yı daha yakından tanımış olacaksınız.

bayrampaşa hurdacı telefonları
bayrampaşa hurdacı telefonları

Bayrampaşa Nerededir? Bayrampaşa’nın Tarihi

Bayrampaşa hurdacılar sitesi olarak size, İstanbul avrupa yakası Bayrampaşa hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Esenler, Güngören, Gaziosmanpaşa ve Zeytinburnu ilçeleri ile komşudur. 1950 yılında İstanbul genelinde başlatılan imar plan ve projesi kapsamında çok hızlı bir şekilde gelimeye başlamış olan Bayrampaşa 2017 nüfus sayımına göre 274.197 vatandaşın ikamet ettiği bir ilçedir. Ancak ilçede bulunan çok sayıda fabrika ve iş yeri sebebiyle mesai saatleri içerisinde Bayrampaşa sınırlarında 850.000 kişi bulunduğu, yapılan resmi arşatırmalarca tespit edilmiştir.

Bulgaristan’ın Filibe şehrinden 1927 yılında geldiği bilinen bir kaç aile,  halen mevcut olan Bayrampaşa belediye binasının arka taraflarında bulunan Numune Bağları isimli bölgeye yerleşerek, Bayrampaşa’nın temellerini atmıştır. İlk yerleşen aileler olarak bilinen bu göçmenler bölgede bağcılık ve hayvancılık ile uğraşmıştır. Bu sebeple beldenin ismi yıllarca Sağmalcılar olarak anılmıştır. Günümüzde, Bayrampaşa 11 mahalleden oluşmaktadır.

Bayrampaşa Mahalleleri ve Hurdacı Telefon Numaraları

İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa ilçesi sınırları içerisinde bulunan mahalleler ve bayrampaşa hurdacı telefon numaraları şöyledir;

 • Altıntepsi Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Cevatpaşa Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • İsmet Paşa Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Kartaltepe Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Kocatepe Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Muratpaşa Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Ortamahalle Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Terazidere Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Vatan Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Yenidoğan Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Yıldırım Mahallesi Hurdacı Telefonları

Bayrampaşa Hurdacılar Sitesi ve Hurdacı Telefonları

Bayrampaşa hurdacılar sitesi ile alakalı yaptığınız bir arama sonucu sitemize gelmiş olabilirsiniz. Sitemiz Bayrampaşa’da hurdacılık işleriyle uğraşarak hurda alım ve satımı yapan firmamıza aittir. Bayrampaşa hurdacı telefonları ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Bayrampaşa’da adrese gelen hurdacı telefon numarası için sitemizin iletişim sayfasında bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Bayrampaşa güncel hurda fiyatları ile hizmet veren sitemiz her türlü hurda alımı yapmaktadır. Bayrampaşa’da hurda satışı yapmak isteyen vatandaşların güncel hurda fiyatları ile alakalı her türlü sorusuna cevap vermek için olurşuturduğumuz whatsapp destek hattımıza müracaat ederek sizler de elinizde bulunan hurda malzemenin güncel değerini öğrenebilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!