İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Dmax Hurda Avcıları Full HD izle

Dmax Hurda Avcıları Full HD izle

Hurda avcıları, modern zamanın hazine avcısı olarak tabir edilen Drew Pritchard’ın çeşitli objelerin izlerini sürmesini konu alan ve DMAX’ta bir program. Hurda Avcıları Drew tarafından kendi haline terkedilmiş ve yıkılmaya yüz tutmuş binalar ile çeşitli hurdalıklardan bulup çıkardığı değerli objeler ile alakalı çekilen muhteşem bir programdır. Bugün itibariyle 8 sezonu geride bırakan program izleyicilerin yoğun ilgisi görmeye devam ediyor. Bu hurda belgeseli ile İngiltere’nin çeşitli bölgelerinde hurdalıklar arasında hazine avcılığı benzeri bir rol üstlenen Drew hurda avcıları çekimleri esnasında bulduğu değerli parçaları kişisel sitesi üzerinden satışa çıkarıyor. Piyasada ki bir çok antika avcısının akside Drew, kendisinin keşfedip bulduğu değerli objeleri ucuza kapatmak yerine piyasa değerinden satın alıyor.

Hurda Avcıları

Son günlerde dmax hurda avcıları belgeseli adı altında yayımlanmaya başlayan program Türkiye’de de büyük bir ilgi ile izleniyor. Kültürel mirasa son derece önem verilerek çekilmiş olan hurdacı avcıları adeta bir hurdacılar belgeseli tadı vermeye devam ediyor.

Hurda avcıları yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

İlk bölümü 12 Ocak 2012’de yayımlanmaya başlayan hurda avcıları Discovery Channel tarafından ingilizce olarak çekildikten sonra hem bu kanalda hem de Amazon Prime Video kanalında yayın hayatına başladı. Daha sonraları Dmax hurda avcıları adlı bu dizi belgeselin Türkiye için yayın ve telif hakkını alarak Türkiye’de üstelik Türkçe dublaj olarak yayınlamaya başladı.

Türk halkı tarafından da büyük bir keyif ile takip edilmeye başlanan diziyi full hd izleyebilmek için dmax internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sizler için youtube da bulduğumuz küçük bir bölümünü yayınlıyoruz. Sizler de dmax hurda avcıları izlemek için sabırsızlanıyorsanız, izlemeye bu küçücük tanıtım videosundan başlayabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!