İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Güngören Hurdacı Telefonları ✔️ HURDACI

Güngören Hurdacı Telefonları

Güngören Hurdacı Telefonları

Güngören hurdacı telefonu ile güngörendeki hurdacılar ile ilgili bilgi verdiğimiz bu makalede size öncelikle Güngörenden hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Güngören Hurdacılar Sitesi

Güngören, İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır. Bakırköy ve Bahçelievler ile güneyden, Bağcılar ile batıdan, Bayrampaşa ve Esenler ile kuzeyden, Eyüp ile doğudan komşudur. Adını, Bakırköy’ün Mahmutbey bucağına bağlı eski bir köy olarak bilinen Güngören’den almıştır. 1992’de yürürlüğe giren 3806 sayılı kanun ile ilçe olmaya hak kazanmıştır. Esenler 1993 yılına kadar Güngören sınırları içerisinde yer almaktaydı. Esenler ilçe yapılınca Güngören bugünkü sınırlarını içerisinde kalmıştır.

Bugün, Güven Mahallesi Marmara Caddesi Belde Sok. No:38 adresinde yer alan güngören Belediyesi ilçe sınırları içerisinde 149.823 erkek, 147.144 kadın olmak üzere toplam 296.967 vatandaş oturmaktadır.

güngören hurdacı telefonları
güngören hurdacı telefonları

Güngören Hurdacıları

Güngören hurdacı telefonu ilgili bu yayınımızda, İstanbul Avrupa Yakası Güngören ilçesinde bulunan 11 mahalleden bahsedeceğiz

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Akıncılar Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Gençosman Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Güneştepe Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Güven Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Haznedar Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Mareşal Çakmak Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Merkez Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Sanayi Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Tozkoparan Mahallesi Hurdacı Telefonları

Güngören Hurdacı Telefonu

Güngören hurdacı telefonu ve güngören hurdacılar sitesi hakkında ki bu yazımızda sizlere Güngören’de adrese gelen hurdacı olarak hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Güngörende güncel hurda fiyatları ile hurda alım satımı yaparak, hurda satışı yapmak isteyenler hizmet vermekteyiz. Göngören hurda demir fiyatları ve hurda alan yerler için lütfen bizimle iletişim kurunuz. Hurda demir, hurda bakır ve kağıt hurdası gibi her türlü hurda malzeme alınır, satılır.

İstanbul Hurdacı Telefonu

Güngören Hurdacı Telefonları başlığıyla hurdacılar hakkında 22 Eylül 2017 tarihinde Hurdacı tarafından yazılan ve Avrupa yakası hurdacı telefoları, En yakın hurdacı, Güncel hurda fiyatları, Güngören güncel hurda fiyatları, Güngören Hurdacı Telefonu, konuları hakkında bilgi veren bu yazımız Güngören Hurdacı, İstanbuldaki Hurdacılar, kategorilerinde paylaşılmıştır. Daha önce sizlere başlıklı bir içerik yayınlamıştık. Eğer o yazımızı okuduysanız, başlıklı yazımızında ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.


Bu sayfayı paylaş :

Hurda ve Hurdacılar Hakkında Benzer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Telefon ile Ara Tıkla Hemen Ara!