İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

İstanbul Genelinde Adresten Hurda Alımı

İstanbul Genelinde Adresten Hurda Alımı

Hurdacı istanbul ismiyle internet sitesi açmak kolay! İstanbul’un tamamına hurdacı olarak hizmet vermek ise tecrübe isteyen meşakatli bir iştir. Hurdacılık sektöründe yıllardır sizlere hizmet veren firmamız yeniliklere doymuyor. İstanbul’da ilke kez firmamızca başlatılan bu yeni hizmetten tüm şehir faydalanabilmektedir. İstanbul genelinde adresten hurda alımı yapmayan firmamız hurdacılık sektörüne yeni bir anlayış kazanmıştır. avrupa yakası hurdacı veya anadolu yakası hurdacı arayan herkese eşit mesafelerde oluşturmuş olduğu hurda depolarıyla tüm İstanbul’a hizmet vermektedir. Adresten hurda alımı konusunda önceleri sadece belirli bölgelerde başlatmış olduğumuz hizmet, sizlerin desteğiyle her geçen gün daha da büyümektedir. Kapıdan hurda alımı hizmetiyle sizin güven ve desteğinize layık olmaya çalışıyoruz.

Üstelik adresten hurda alımı yaparken, satmak istediğiniz hurda malzeme için herhangi bir miktar sınırı koymuyoruz. On kilo hurda malzeme ile on ton hurda alımı için aynı özeni göstermeye çalışıyoruz. Sektörün önde gelen bir hurdacı firması olmak bunu gerektirir. Hurdacınızı ayağınıza getiriyoruz!

İstanbul’u daha temiz, daha yaşanılabilir bir hale getirmek için uzun zamandır hizmet etmekteyiz. Hurdacı olmanın doğaya ve insan ırkının yaşam kalitesine vermiş olduğu faydanın bilincindeyiz. Birlikte her geçen gün daha da büyüdüğümüzün farkındayız. Şimdi hurdalarınızı teslim alırken bulunduğu konumu hiç önemsemiyoruz. Aslolanın müşteri memnuniyeti olduğunun farkında olarak sizlere yeni hizmetler sunuyoruz. Daha önceleri hurdacılık sektörüne kazandırdığımız yenilikler gibi 30dk’da adresten hurda alımı hizmetimizin de taklit edileceğinden eminiz. Taklitler aslını yaşatır mantığıyla bugüne kadar hurdacılar arasında güçlü bir yer edinmeyi başardık. Sizlerin güveni ve desteği doğrultusunda hurdacılık sektörünün öncü firmaları arasında yer almayı başardık. Bugünlerde İstanbul’da hurda alım ve satımı konusunda söz sahibi olmayı başarmışsak, bunun sizlerin desteğiyle olduğunu biliyoruz. Mutlu müşteriler, mutlu yarınlar demektir. Bu sebeple müşterilerimizi biraz daha sevindirmek için tüm İstanbul’a hizmet vermeye başladık. Adresten hurda alımı hizmetiyle, atıl durumdaki hurda malzemeleri geri dönüşüm yöntemiyle yeniden milli ekonomiye kazandırmayı amaçladık. İstanbul’un en büyük hurdacısı olmanın verdiği güç ve siz değerli müşterilerimizin desteğiyle başarıya ulaşacağımızdan eminiz.

Adresten hurda alımı yaptığımız bazı hurda çeşitleri

  1. Adresten hurda demir alımı
  2. Adresten hurda bakır alımı
  3. Adresten hurda krom alımı
  4. Adresten kablo hurdası alımı
  5. Adresten hurda kağıt alımı
  6. Adresten plastik hurda alımı
  7. Adresten hurda alüminyum alımı
  8. Adresten hurda elektronik eşya alımı
  9. Adresten hurda akü alımı

İstanbul’un tümünde adresten hurda alımı hizmeti verirken temel hedefimiz çevre temizliğine ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak. İstanbul’un hurdacısı olarak “doğa için çalışıyoruz” sloganını benimsediğimizden bu yana geri dönüşüm sektöründe hizmet vermekteyiz. Daha önceleri değersiz gözüken ve çoğunlukla çöplere atılan geri dönüştürülebilir atıkları yeniden işlenerek ekonomiye kazandırılmasında önemli bir rol oynuyoruz. Hurdaların çeşitlerine gör özelliklerinden yararlanılarak içlerinde bulunan bileşenleri fiziksel, kimyasal veya biyokimyasal bazı özel yöntemlere baş vurarak kullanılabilir hammaddeler haline getiriyoruz. Bu hammaddelerin yeni ürünlere veya enerjiye çevrilmesini sağlıyoruz. Öncülük ettiğimiz tüm bu işlemlere genel manada geri kazanım diyoruz. Gelişmiş avrupa ülkelerinde daha sistematik bir şekilde sürmekte olan bu işlemlere yeni hizmetler ekleyerek ülkemizde hurdacılık sektörünün gelişmesini sağlıyoruz.

Geri dönüşümün ne kadar büyük önemi olduğu sizlere yeniden anlatmakla zamanınızı çalmak istemiyoruz!

Avrupa ülkelerine bakıldığında geri dönüşümün aslında ne kadar sistemli bir hale geldiğini farkettik. Sadece mahallelerin değil hemen hemen her evin önünde kendine özel plastik, cam ve atıklar için ayrı çöp kovaları yer almaktadır. Ülkemizde sadece bazı semtlerde, bazı özel alanlarda uygulanan bu sistem, ne yazık ki henüz yaygın değil. Bu sebeple yeniden kullanılabilir durumda olan hurda malzemelerin çöplere atılarak ziyan edilmesini önlemeye çalışıyoruz. Adresten hurda alımı hizmetini tam olarak bu sebeple başlattık. İyi bir hurdacı ve sizlerin vermiş olduğu güvene layık bir firma olabilmek için efor sarfediyoruz. Yerinden hurda alımı yaparak sektöre yenilikler kazandırmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin en büyük ili sıfatını kazanmış olan İstanbul giderek daha da kalabalıklaşmıştır. Giderek artan nüfus sebebiyle her gün daha çok tüketilen su, madenler ve orman ürünleri gibi doğal kaynaklar giderek azalmaktadır. Yeni hizmetimiz sayesinde tüketmiş olduğumuz ürünleri ve ambalajlarını geri dönüşüm uygulayarak daha uzun süreli kullanabilmek mümkün olmuştur. Tekrar değerlendirilebilme fırsatı varken her gün tonlarca metal ve plastik atık çöpleri doldurmaktadır. Çöplere atılan bu değerli atıkların geri dönüştürmesini yaparak doğal kaynaklarımızın daha yavaş tükenmesini sağlamaya çalışıyoruz. Bir ton kağıdı geri dönüştürülerek yaklaşık 17 ağacın kesilmesi önlemeye çalışıyoruz. Plastik ambalaj ve atıkların ekonomiye yeniden kazandırılmasıyla petrolden tasarruf ederken, doğaya verdiği zararlardan korunmayı sağlıyoruz. Bu sebeple daha çok yere ulaşabilmek için adrese gelen hurdacı olmayı uygun gördük.

Adresten hurda alımı ile almış olduğumuz metal hurda malzemeleri yeniden hammaddeye dönüştürüyoruz. Bu işlem yeniden maden çıkarmak için harcanan enerjiden tasarruf sağlıyor. Sizinde güven ve desteğini kazandığımız günden beri şehrimizi daha temiz, daha kaliteli yaşam geçirebileceğimiz bir şehre dönüştürmeye çalışıyoruz.

Satmak istediğiniz her türlü hurda malzemeyi sizin gönderdiğiniz konumdan kendimiz teslim alıyoruz. Bu hizmet ile İstanbul genelinde daha müşteriye ulaşarak daha çok hurdanın geri kazanılmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Çöpe atılan her hurda ülkemiz için kaybedilen bir servettir. Lütfen geri dönüştürebilir eşyalarınızı çöpe atmak yerine bizi arayarak ekonomimize geri kazandırılmasına yardımcı olun. Bizimle iletişime geçerek istanbul hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizi aramak için iletişim sayfamızdaki hurdacı telefonlarını kullanabilirsiniz. Veya hurdası sitesi olarak sizlere hizmet veren sayfamızın her yerinde gördüğünüz hurdacı whatsapp destek hattı yazan resime tıklayarak doğrudan yazmaya başlayabilirsiniz.

Gelin birlikte İstanbul’u temizleyelim!

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Paylaşım Tarihi tarihinde tarafından paylaşılmıştır.



Tavsiye Edilen Diğer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!