İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Hurdacı İstanbul 7/24 Hizmetinizde

Hurdacı İstanbul 7/24 Hizmetinizde

Hurdacı olmaya karar verdiğimiz günden bu yana yaklaşık dokuz yıl geçti. İlk günden beri en büyük arzumuz sıradan bir hurdacı olmak yerine sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktı. Hurdacı İstanbul denince akla gelecek ilk hurdacı firması olmak için çok çaba sarf ettik. Sizlerin güveniyle büyümeye başladığımızı asla unutmadık.

Her zaman sizlerin desteğini hak etmeye çalışan bir hurdacı şirketi olmaya gayret ettik. İnternet sitemizi açtığımız gün bir karar aldık. Sanal ortamlarda hurdacı telefonu aramaya son verecek, herkesin aklına gelen hurdacı olmaya çalışacaktık.

Yaklaşık bir yıl önce, tüm İstanbul’da ve çevre şehirlerde adrese gelen hurdacı hizmetini başlattık. Bu servis sayesinde bulunduğum yere en yakın hurdacı şeklinde aramalar yapanların kapısına kadar gitmeye başladık. Hurdacı hizmetini ayağınıza getirdik. İstanbul’un tüm ilçelerinde hurda alımı yapmaktayız.

Eskiden olduğu gibi kapı kapı dolaşarak “Hurdacı geldi hanıııımmmm!” diye bağırma devrini yıllar önce bitirdik. Devir teknoloji devriyse, kaliteli hizmeti ilke edinmiş bir hurdacı olarak internette yer almalıyız diye düşündük. Bu amaçla müşterilerle daha hızlı iletişime geçmek için şuan gezdiğiniz hurdacı sitesini oluşturduk.

hurda çeşitleri

İstanbul hurda alımında anında fiyat desteği!

İstanbul’un hurdacı sitesini açarak sektöre getirdiğimiz yenilikler sayesinde hizmet alanımızı genişlettik. Artık hurda malzemelerinizi satmak için hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Satışını yaptığınız tüm hurda çeşitlerinin alımını yapmaktayız.

Üstelik hurdalarınızın sadece resmini göndererek anında fiyat alabilirsiniz. Telefon destekli mobil hurda alımı ekibimizi bulunduğunuz yere gönderiyoruz. Ücretsiz keşif yapan tecrübeli ekibimiz ile yerinden hurda alımı yapıyoruz.

Yüksek fiyat veren hurdacı

Her nevi hurda alımı yaptığımızı daha önce söylemiştik. Anında hurda fiyatı alabileceğiniz şirketimiz yüksek fiyat garantisi vermektedir. Hurdacı şirketimiz hurda piyasasının üzerinde fiyat teklifi vererek alım yapmaktadır.

Adresten hurda alımı yapıyoruz!

İstanbul’un her yerinden adresten hurda alımı yapıyoruz. Yerinden hurda alımı hizmetimiz ücretsizdir. Müşterilerimizden her hangi bir nakliye veya taşıma ücreti almıyoruz. Geri dönüşüme kazandırılan her hurda malzemenin kazanılan bir servet olduğunun bilincindeyiz. Geri dönüşüm ile milli gelire kazandırdığımız her hurda malzemenin ülkemizin gelişmesine katkı sağlandığını biliyoruz. Tüm bu sebeplerden dolayı hurdacı hizmetini kapınıza getiriyoruz.

Satın Aldığımız Başlıca Hurda Çeşitleri

Demir Hurdası : Demir hurdası, hurda malzemeler aradında en fazla rastlanan hurda çeşitidir. Gelişen geri dönüşüm sektörü sayesinde kolayca hurda hammaddeye çevrilebiliir. Milli ekonomiye kazandırılan her hurda malzeme oldukça oldukça önem taşır. Hurda demirin kilosu kaça merak edenler için sürekli telefonun başındayız.

Bakır Hurdası : Bakır hurdası fiyatları gün geçtikçe artmaya devam eden malzemeler arasındadır. En değerli hurda madenler içerisinde bulunan bakır hurdası firmamızın öncelik verdiği malzemeler içerisindedir. Hurda bakırın kilo fiyatını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Alüminyum Hurdası : Alüminyum hurdası, bakır hurdası kadar değerli olmasa da, oldukça değerli bir hurda çeşitidir. Bir çok alanda kullanılmasından dolayı İstanbul Bölgesi’nde bol miktarda alüminyum hurdası bulunmaktadır. Hurda alüminyum fiyatı hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişimle geçebilirsiniz.

Krom Hurda : Krom hurdası değerli hurda malzemeler içerisindeki yerini korumaktadır. Özellikle gıda işletmelerinde kullanılan çeşitli alet, edavat ve kazanlar kromdan üretilmektedir. Krom paslanmaz hurdası dahil her türlü hurda krom alımı yapmaktayız.

Hurda Kablo : Hurda kablo alımı yapıyoruz. Yerinize gelen hurdacı firmamız, kablo hurdası satışı yapmak isteyenlerin bulunduğu yere kadar gelmektedir. Kapıdan hurda alımı yapmak maddelerinşteriye büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sebele hurda kablo satmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca; çelik hurdası, hurda profil, hurda sac, nikel hurdası, fabrika hurdası, inşaat hurdası, kobalt hurdası, ekovat hurdası, plastik hurdası gibi diğer tüm hurda çeşitlerinin alımını yaparak, geri dönüşüm yöntemleriyle ekonomiye kazandırıyoruz.

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Daha önce sizlere hurda karşılığı bina yıkımı hakkında bir yazı paylaşmıştık. İstanbul’un dışında diğer şehirlerde de hurda karşılığında bina yıkımı yapıyoruz. Tecrübeli hurdacılar içerisinde yer alan hurdacı firmamız, Türkiye’nin bir çok yerinde hurda malzeme karşılığında bina yıkım işleri yapmıştır.

Deneyimli ekip ve teknolojik ekipmanlarla size zahmet vermeden binanızı biz yıkıyoruz. Yıktığımız binaların hurda malzemelerini bina yıkım giderlerini karşılamak üzere biz alıyoruz. Bu sayede müşterilerimize bedava bina yıkımı hizmeti sunuyoruz.

Konteyner Bırakan Hurdacı

Depolama işleminin zor olduğu, alan sıkıntısı yaşanabilen her yere hurda konteynerı bırakıyoruz. Özellikle fabrika ve şantiyelerde hurda depolamanın ne kadar zor olduğunun farkındayız.

Bu tarz işletmelerde hurdaya ayrılan malzemeleri bir arada tutmakta oldukça zordur. Hurda konteyner hizmetimizle işinizi kolaylaştırıyoruz. Bıraktığımız konteyner dolduğunda, içerisindeki tüm malzemeleri satın alarak size yeni bir boş konteyner bırakıyoruz. Ayrıca fabrika sökümü ve taşıma işlemlerinizi de keyifle tamamlıyoruz.

Hurdacılık sektörüne yeni başlayan değil, İstanbul’un en büyük hurdacısı olmayı başaran bir firma ile çalışmak ister misiniz? Zaman ve mekan farkı gözetmeksizin, 7/24 hizmetinizdeyiz.

Güvenilir hurdacı arayan herkesin sadece bir telefon uzağındayız. Haftanın yedi günü, yirmi dört saat hizmetinizde olan bir hurdacı ile kazançlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız, buradayız! Hurdacı telefonu numaramızı tuşlayarak bize hemen ulaşabilirsiniz

Hurdacı İstanbul
İstanbul’un Hurdacısı

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!