İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Hurdacılık yaparak para kazan – Hemde ayda 100.000 TL ✔️ HURDACI

Hurdacılık yaparak para kazan – Hemde ayda 100.000 TL

Hurdacılık yaparak para kazan – Hemde ayda 100.000 TL

Hurdacılık yaparak kazanmak isteyenlerin bir çoğu ilk önce ayda kaç lira kazanırım diye düşünmeye başlıyor. Oysa hurdacılık da bir ticarettir. Her ticarette olduğu gibi kar, zarar endeksine dayalı riskler taşımaktadır.

Hurdacılık Nasıl Yapılır?

Daha önce sizlere nasıl hurdacılık yapılacağı ile alakalı bir yazı paylaşmıştık. Orada da belirttiğimiz üzere hurdacılıkta ilk önce hangi alana yoğunlaşacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. dilerseniz güzel bir kamyon veya kamyonet ile bu işlere başlayabilir, dilerseniz de dört tekerlekli bir araba veya hurdacılar arasında çek çek diye tabir edilen arabalarla bu işlere başlayabilirsiniz. Burası tamamen sizin yoğunlaşmak istediğiniz alan ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Gerekli taşıt ve ekipmanı sağladıktan sonra dilerseniz sokak sokak gezerek dilerseniz de sokaklarda hurda toplayan diğer hurdacılardan satın alıp daha büyük hurdacılara satış yaparak belirli bir kar payı elde edebilirsiniz.

Hurdacılık Ayda Ne Kadar Kazandırır?

Hurdacılık yaparken kazanılacak para miktarı tamamen sizin çalışma saatleriniz ve topladığınız hurda ile doğru orantılıdır. Günde 100 kilo demir hurdası toplayan ile 20 kilo bakır hurdası toplayan hurdacı neredeyse aynı kazanca ulaşmaktadır. Oysa bir kağıt hurdacısı bu rakamlara erişebilmek için minimum 200-250 kg hurda kağıt toplamak zorundadır. Oysa büyük çaplı bir hurdacı girdiği bir hurda ilhalesi sonucu çöplerden hurda toplayan amatör ruhlu küçük hurdacıların bir hatta bir kaç yıllık kazancına 1 haftadan daha kısa sürede sahip olabilir. Eğer doğru bölgede iyi bir zamanlamayla uzun çalışma saatlerine dayanbilirseniz, hurdacılık ayda 100.000 TL olmasa da sizi tatmin edebilecek derece de bir kar etmenizi sağlayacaktır.

İstanbul Hurdacı Telefonu

Hurdacılık yaparak para kazan – Hemde ayda 100.000 TL başlığıyla hurdacılar hakkında 18 Nisan 2018 tarihinde Hurdacı tarafından yazılan ve Hurda eşyalardan para kazanma, hurda fiyatları, Hurda işinde para varmı, Hurda nasıl toplanır, Hurda toplayarak para kazanmak, Hurdacılık ekşi, konuları hakkında bilgi veren bu yazımız Hurdacılar, Hurdacılık, kategorilerinde paylaşılmıştır. Daha önce sizlere başlıklı bir içerik yayınlamıştık. Eğer o yazımızı okuduysanız, başlıklı yazımızında ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.


Bu sayfayı paylaş :

Hurda ve Hurdacılar Hakkında Benzer Konular


“ Hurdacılık yaparak para kazan – Hemde ayda 100.000 TL ” başlıklı yazımıza 16 yorum yapılmış


  • Hurdacılıkda çok para var diye istanbulda herkes hurdacı oldu eskisi gibi para kazanmak mümkün değil

  • Hurdacılık yapmak her geçen gün daha da zorlaşsa da alın teri ile para kazanmak gibisi yok

  • Üniversite mezunuyum hurdacılık yapıyorum, hiç de zoruma gitmiyor helal kazanç olduktan sonra bir önemi yok

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    hurdacı istanbul

    Telefon ile Ara Tıkla Hemen Ara!