İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Hurdacılık yaparak para kazan

Hurdacılık yaparak para kazan

Hurdacılık yaparak kazanmak isteyenlerin bir çoğu ilk önce ayda kaç lira kazanırım diye düşünmeye başlıyor. Oysa hurdacılık da bir ticarettir. Her ticarette olduğu gibi kar, zarar endeksine dayalı riskler taşımaktadır.

Hurdacılık Nasıl Yapılır?

Daha önce sizlere nasıl hurdacılık yapılacağı ile alakalı bir yazı paylaşmıştık. Orada da belirttiğimiz üzere hurdacılıkta ilk önce hangi alana yoğunlaşacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. dilerseniz güzel bir kamyon veya kamyonet ile bu işlere başlayabilir, dilerseniz de dört tekerlekli bir araba veya hurdacılar arasında çek çek diye tabir edilen arabalarla bu işlere başlayabilirsiniz. Burası tamamen sizin yoğunlaşmak istediğiniz alan ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Gerekli taşıt ve ekipmanı sağladıktan sonra dilerseniz sokak sokak gezerek dilerseniz de sokaklarda hurda toplayan diğer hurdacılardan satın alıp daha büyük hurdacılara satış yaparak belirli bir kar payı elde edebilirsiniz.

Hurdacılık Ayda Ne Kadar Kazandırır?

Hurdacılık yaparken kazanılacak para miktarı tamamen sizin çalışma saatleriniz ve topladığınız hurda ile doğru orantılıdır. Günde 100 kilo demir hurdası toplayan ile 20 kilo bakır hurdası toplayan hurdacı neredeyse aynı kazanca ulaşmaktadır. Oysa bir kağıt hurdacısı bu rakamlara erişebilmek için minimum 200-250 kg hurda kağıt toplamak zorundadır. Oysa büyük çaplı bir hurdacı girdiği bir hurda ilhalesi sonucu çöplerden hurda toplayan amatör ruhlu küçük hurdacıların bir hatta bir kaç yıllık kazancına 1 haftadan daha kısa sürede sahip olabilir. Eğer doğru bölgede iyi bir zamanlamayla uzun çalışma saatlerine dayanbilirseniz, hurdacılık ayda 100.000 TL olmasa da sizi tatmin edebilecek derece de bir kar etmenizi sağlayacaktır.

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


Hurdacılık yaparak para kazanbaşlıklı yazımıza 16 yorum yapılmış


 • Hurdacılıkta para var mı diye bir şey yok geceni gündüzüne katarsan her işte para var

 • Hurdacılıkda çok para var diye istanbulda herkes hurdacı oldu eskisi gibi para kazanmak mümkün değil

 • Hurdacılık yapmak her geçen gün daha da zorlaşsa da alın teri ile para kazanmak gibisi yok

 • Üniversite mezunuyum hurdacılık yapıyorum, hiç de zoruma gitmiyor helal kazanç olduktan sonra bir önemi yok

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  hurdacı istanbul

  Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!