İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Kahramanmaraş Hurda Demir ihalesi

Kahramanmaraş Hurda Demir ihalesi

İhale ilanları ile ilgili, İstanbul’da ki tüm hurdacılar için gazetelerde resmi kurumlarca yayınlanan tüm ihaleleri takip ederek sizlere en doğru bilgiyi en kısa sürede ulaştırmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde Kahramanmaraş’ta Türkoğlu Belediye başkanlığı tarafından düzenlenecek olan Yaklaşık elli (50) ton hurda demir satışı ihalesi ile alakalı bilgileri siz değerli hurdacılara ilk bildiren hurdacı sitesiyiz.

HURDA DEMİR İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ

Niteliği, Türü ve Miktarı : Hurda demir yaklaşık 50.000 Kğ
İhale ve Teklif Açma Tarihi : 25.01.2017 10:00
İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi : Türkoğlu Belediye Başkanlığı Fatih Mahallesi Mahir ÜNAL Cad.No:22 / 2 46800 Türkoğlu/ Kahramanmaraş adresinde bulunan Belediye Hizmet Binası Belediye Encümen Salonunda
İhale Usulü : 2886 Sayılı Dik, Açık Teklif Usulü
Yayınlandığı Yer: Türkoğlu Gazetesi 16.01.2017 tarihli sayısı
İhale Türü : Hurda demir satışı

Kahramanmaraş Türkoğlu
Kahramanmaraş Türkoğlu

TÜRKİYE CUMHURİYETİ
TÜRKOĞLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN
HURDA DEMİR SATIŞ İHALESİ İLANI

1- Belediyemize ait hurda inşaat demiri 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesine göre Açık Artırma İhale Usulüne göre ihale edilerek satılacaktır.

2- İhale Türkoğlu Belediye Başkanlığı Fatih Mahallesi Mahir ÜNAL Cad.No:22 / 2 46800 Türkoğlu/ Kahramanmaraş adresinde bulunan Belediye Hizmet Binası Belediye Encümen Salonunda 25/01/2017 Çarşamba günü saat 10:00 da Belediye Encümeni tarafından yapılacaktır.

3- İhaleye çıkartılan hurda demir yaklaşık 50.000 Kğ olup, Muhammen Bedeli (50.000,00Kg.*0,52 TL) 26.000,00 TL.dir.

4- İhalenin Geçici Teminatı muhammene bedeli % 3 ü olan 780 TL dir.

5- İhaleye Katılacaklardan istenen Belgeler:

Hurda Demir İhalesi Aranan Şartlar

A- Gerçek kişi olması halinde aranan şartlar;

 • Tebligat için adres beyanı,
 • Noter tasdikli imza beyannamesi,
 • Şartnamenin satın alındığına dair makbuz,
 • Geçici teminatın yatırıldığına ilişkin belge.

B- Tüzel kişi olması halinde aranan şartlar;

 • Tebligat için adres beyanı,
 • Mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından son başvuru tarihinin içerisinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge,
 • Tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,
 • Şartnamenin satın alındığına dair makbuz,
 • Geçici teminatın yatırıldığına ilişkin belge.

C- İhaleye Başkası adına Vekaleten katılma halinde,

 • İstekli adına katılan kişinin ihaleye katılmaya ilişkin noterden onaylı vekaletnamesi ile vekaleten katılanın noter tasdikli imza beyannamesi.
 • Posta ile gönderilecek tekliflerin ilanda belirtilen saate kadar komisyon Başkanlığına ulaşması gerekmektedir. Postada meydana gelebilecek gecikmeler dikkate alınmaz. Saat ayarında T.R.T saat ayarı esastır. İhaleye yeterli talipli bulunmadığı durumda, taliplilerin tekliflerinin uygun görülmediği durumlarda Belediye Encümeni ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
 • İhale şartnamesi ve ekleri istek halinde Türkoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden 50-TL karşılığında temin edilebilir veya ücretsiz olarak görülebilir. İhaleye iştirak edeceklerin ihale dokümanını(şartnamesini) satın alması şarttır.

Maraş hurda ihaleleri

Kahramanmaraş resmi daire hurda ihaleleri 2017 kapsamında, Türkoğlu Belediye Başkanlığı tarafından paylaşılan hurda demir ihalesi ilanına katılmak isteyenlerin , belirtilen şartlar ve koşulları karşılaması halinde ilgili belediye başkanlığı ile iletişime geçmesi gerekmektedir.  İstanbulunhurdacisi.com olarak firmamız hurda ihaleleri takip eden diğer hurdacılar için resmi gazete veya yerel basında bulduğu hurda ihalesi haberlerini sizlere duyurmaktadır. Bu hurda ihalesi hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız. İhale haberleri yerel basından ve Türkiye Cumhuriyeti resmi ihale portallarından toplanmaktadır. Firmamızın söz konusu hurda ihaleleri ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!