İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Mersin Hurda Demir İhalesi

Mersin Hurda Demir İhalesi

Güncel hurda demir ihaleleri yayınladığımız bu kategorimizde bugün sizlere Mersin Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Güney gazetesinin 20 Mart 2017 tarihli sayısında yayınladığı, Hurda demir satılacaktır başlıklı ilanını duyurmaktayız. Toplamda 35 ton hurda demir satılacak olan ihale için ilgili hurda demir ihale ilanında açıklanan şartlar ve koşulları okuyabilirsiniz.

mersin
Mersin

MERSİN HURDA İHALESİ İLANI ÖZET BİLGİLERİ

İhale ve Teklif Açma Tarihi : 31.03.2017 10:00
İhalenin Yapılacağı Yer ve Başvuru Adresi : Mersin Orman İşletme Müdürlüğü İhale Salonu (Üçocak Mah. 117. Cad. No:2 33039 Akdeniz/MERSİN)
İhale Usulü : 2886 Sayılı Dik, Açık Teklif Usulü
İhale Türü : Hurda Demir Satışı
Malzeme Cinsi: Hurda Demir
Hurda Demir Kilosu: 35.000 Kg ( 35 ton hurda demir ihalesi )
Muammen Bedeli: 28.000,00 TL
Teminat Tutarı: 840,00 TL

MERSİN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ HURDA İHALESİ ŞARTNAMESİ

  • 1-İşletme Müdürlüğümüz Tamir Bakım Onarım Atölyesinde bulunan yukarıda cinsi ve miktarı yazılı Hurda Demir, yukarıda belirtilen yer, tarih ve saatte toplanacak Komisyon huzurunda 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45 inci maddesi hükümleri gereği Açık Arttırma Usulü ile satılacaktır.
  • 2-İhale için tespit olunan tarih, tatil gününe rastlamışsa ihale tekrar ilana gerek kalmaksızın tatili takip eden ilk iş gününde aynı yer ve saatte yapılır.İlandan sonra çalışma saati değişse de ihale ilan edildiği saatte yapılacaktır.
  • 3-Bu satışa ait ilan, OGM internet sitesindeki (www.ogm.gov.tr) İhaleler bölümünde, İhale Şartnamesi İşletme Müdürlüğümüz Döner Sermaye Muhasebe Birimi’nde görülebilir.
  • 4-Geçici teminatı yatırmayan istekliler pey süremezler.İhaleye katılacak olanların pey sürebilmeleri için muhammen bedelinin %3’ü oranında geçici teminatlarını en geç ihale saatine kadar İşletme Müdürlüğü Veznesine veya Mersin Orman İşletme Müdürlüğü’nün Ziraat Bankası Mersin Şubesindeki IBAN TR370 001 000 207 351 142 665 001 numaralı hesabına yatırmaları gerekmektedir.
  • 5-Satışa iştirak edeceklerin İhale Şartnamesinin 5 inci maddesinde yer alan belgeleri ibraz etmeleri zorunludur.
  • 6-İhale üzerine bırakılan istekli, teklif etmiş olduğu bedel ile vergi, fon ve harçları peşin olarak alınacaktır.
  • 7-Satışı yapılacak hurda malzemeler mesai saati içinde Mersin Orman İşletme Müdürlüğü Tamir Bakım Atölyesinde görülebilecektir.
  • 8-İstekliler Belge ve tekliflerini postayla gönderebilir ancak postada meydana gelebilecek gecikmelerden idare sorumlu değildir.
  • 9-Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

Mersin hurda demir ihaleleri

Mersin’de Orman İşletme Müdürlüğünce hurda demir satışı için açılacak olan mersin hurda demir ihaleleri ile ilgili genel bilgiler bu şekildedir. Şartları taşıyan ve Mersin’de yapılacak olan hurda demir ihalesine katılmak isteyenlere ilanen duyrulur.

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!