İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Bahçelievler Hurdacı Telefonları

Bahçelievler Hurdacı Telefonları

Bahçelievler hurdacı telefonları yayınladığımız bu yazımızda sizlere bahçelievler hurdacıları ile alakalı bilgiler vermeden önce Bahçelievler hakkında kısa bir bilgi vererek İstanbul Avrupa yakasındaki bu güzel ilçemizi tanıtmak istiyoruz. Bahçelievler tarihi, yaşam alanları ve nüfusu ile alakalı kısa bilgiler verdikten sonra, bahçelievler hurdacısı olarak hizmet veren firmamızın telefon numaralarını da sizin paylaşacağız.

bahçelievler hurdacı telefonları
bahçelievler hurdacı telefonları

Bahçelievler Tarihi

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Bahçelievler yerleşim ve yaşam alanı olarak Bizans döneminden bu yana kullanılmaktadır. Batısında Küçükçekmece, Doğudan Güngören, Kuzeyden Bağcılar, Güneyden Bakırköy ile çevrelenmiş olan Bahçelievler ilçesi; 1992 yılında kadar Bakırköy’e bağlı bir semt iken bu yıldan sonra ayrılarak ilçe olmuştur. 2017 yılında yapılan genel nüfus sayımına göre toplamda 598.454 kişi ikamet etmektedir. Bahçelievler sınırları içerisinde Siyavuzpaşa Kasrı ( Havuzlu Köşk ), Çobançeşme Köprüsü, Viran Saray gibi tarihi bir çok yapı ve mekanı barındırmaktadır. 

Osmanlı döneminde, Osmanlı’nın ilk başkenti olan Edirne ve İstanbul arasındaki gidiş geliş yolu güzergahında bulunan Bahçelievler bünyesinde 11 mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerde bulunan bir çok sokak ve cadde adı hala Eski Edirne yolu ve benzeri isimler taşımaktadır.

Bahçelievler Mahalleri ve Hurdacı Telefon Numaları

 • Bahçelievler Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Çobançeşme Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Fevziçakmak Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Hürriyet Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Kocasinan Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Soğanlı Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Şirinevler Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Yenibosna Mahallesi Hurdacı Telefonları
 • Zafer Mahallesi Hurdacı Telefonları

Bahçelievlerdeki Hurdacılar

Bahçelievler hurdacı telefonları ile alakalı bir yazımızın daha sonuna gelmişken firmamızın Bahçelievler hurdacıları arasında yer aldığını hatırlatmak isteriz. Bahçelievlerde hurda alan yerler arasında güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Bahçelievler adrese gelen hurdacılar arasında güvenilir hurdacı olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Eğer siz de hurda alan yerler arıyorsanız, bir telefon kadar yakınız. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve şayet sizin için de mümkünse, satmak istediğiniz hurdaların fotoğraflarını whatsapp destek numaramız üzerinde bize göndererek fiyat istemek olacaktır.

İstanbul Hurdacı Telefonu
başlıklı yazımızı okuduysanız, içeren makalemizin ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.

Tavsiye Edilen Diğer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Hurdacı Whatsapp Numarası Tıkla WhatsApp'tan Yaz!Hurdacı Telefonu Ara Tıkla Hemen Ara!