İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Sanayi Mahallesi Hurdacı ✔️ HURDACI

Sanayi Mahallesi Hurdacı

Sanayi Mahallesi Hurdacı

Sanayi Mahallesi hurdacı denince akla gelen ilk İstanbul hurdacısı olmanın mutluluğunu sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Sanayi Mahallesinde hurda alan yerler arasında bulunan firmamız, Sanayi Mahallesi’nde hurda satışı yapmak isteyen herkese hizmet veriyor. İstanbul avrupa yakasına bağlı Esenyurt ilçesinin bu şirin mahallesinde de hizmetinizdeyiz. Esenyurt’un Avrupa Otoyolu Hadımköy bağlantısı da Sanayi mahallesinden geçmektedir. Yine bu mahallede Isıso Sanayi Sitesi’ne giden bir yol daha bulunmaktadır.

Sanayi mahallesinde bulunan hurdacılar içinden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür etmek isteriz. Hurdalarınızı yerinizden alıp kendimiz tartıyoruz. Değerinde satın aldığımız hurdaları yine kendimi naklediyoruz. Sanayi mahallesi hurda alan yerler aramak yerine firmamızı arayarak, ürünlerinizi değerinde satabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Telefonu

Sanayi Mahallesi Hurdacı başlığıyla hurdacılar hakkında 6 Aralık 2018 tarihinde Hurdacı tarafından yazılan ve Esenyurt Hurdacı, Sanayi Mahallesi Hurda Alan Yerler, Sanayi Mahallesi Hurdacı Telefonu, konuları hakkında bilgi veren bu yazımız Esenyurt Hurdacı, Hurdacı İstanbul, İstanbuldaki Hurdacılar, kategorilerinde paylaşılmıştır. Daha önce sizlere başlıklı bir içerik yayınlamıştık. Eğer o yazımızı okuduysanız, başlıklı yazımızında ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.


Paylaşım Tarihi tarihinde tarafından paylaşılmıştır.Bu sayfayı paylaş :

Hurda ve Hurdacılar Hakkında Benzer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hurdacı istanbul

Telefon ile Ara Tıkla Hemen Ara!