İstanbul Hurdacı Telefonları Hemen Ara!

Ankara EGM Hurda Satış İhalesi ✔️ HURDACI

Ankara EGM Hurda Satış İhalesi

Ankara EGM Hurda Satış İhalesi

4645 sayılı Kanun ve bu kanuna istinaden yayımlanan Emniyet Genel Müdürlüğüne Ait Araç, Gereç, Mal ve Malzemelerin Satış, Hibe, HEK ve Hurda Durum ve İşlemleri ile Hizmet Satışına Dair Yönetmeliğin 38’inci maddesi uyarınca 2 kısım hek ve hurda malzemelerin mübadelesi yapılacaktır.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (EGM) İKMAL VE BAKIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI HURDA SATIŞI İHALESİ

Güncel hurda ihaleleri arasında bu hafta sizlere Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından duyrulan hurda satışı ihalesini paylaşıyoruz. Cumhuriyet gazetesinde yer alan hurda satışı ilanına göre Ankara EGM tarafından bir hurda ihalesi düzenlenecektir.

Hurda İhalesi İlanı Özet Bilgileri

Niteliği, Türü ve Miktarı : 1. KISIM İÇİN VERİLECEK MAL/MALZEMELER 1- 75.000 kg muhtelif sarı boş kovan hurdası 2- 50.000 kg muhtelif demir hurdası 3- 11.143 kg kurşun hurdası 2. KISIM İÇİN VERİLECEK MAL/MALZEMELER 1- 75.000 kg muhtelif sarı boş kovan hurdası 2- 50.000 kg muhtelif demir hurdası 3- 6.790 kg alüminyum hurdası
İhale ve Teklif Açma Tarihi : 22.12.2017 14:00
İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi : Emniyet Genel Müdürlüğü İkmal ve Bakım Dairesi Başkanlığı İhale Salonu (O) Blok 2. kat Ayrancı Mah. Dikmen Caddesi No:11 06540 Çankaya / ANKARA
İhale Usulü : EGM Satış, Hibe, HEK ve Hurda Yönetmeliği (4645 Sayılı Kanun)
İhale Türü :  Hurda Malzeme Satışı

Ankara Resmi Kurum Hurda Satış İhaleleri

Ankara devlet dairesi hurda satış ihalesine başvurmak isteyenler için gerekli bilgiler burada yer almaktadır. Sizler de bu hurda satış ihalesine katılmak istiyorsanız, Ankara emniyet Müdürlüğü’nün ilgili biriminden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Telefonu

Ankara EGM Hurda Satış İhalesi başlığıyla hurdacılar hakkında 15 Ağustos 2017 tarihinde Hurdacı tarafından yazılan ve Ankara hurda ihaleleri, Hurda Demir İhaleleri, Hurda demir ihalesi, Hurda Satış İhalesi, konuları hakkında bilgi veren bu yazımız Hurda İhaleleri, kategorilerinde paylaşılmıştır. Daha önce sizlere başlıklı bir içerik yayınlamıştık. Eğer o yazımızı okuduysanız, başlıklı yazımızında ilginizi çekebileceğini hatırlatmak isteriz.


Paylaşım Tarihi tarihinde tarafından paylaşılmıştır.Bu sayfayı paylaş :

Hurda ve Hurdacılar Hakkında Benzer Konular


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HURDACI İSTANBUL

Telefon ile Ara Tıkla Hemen Ara!